Каталог
Фільтр
Доставка по
Києву та області
Якісна
продукція
Кращі
виробники
Кваліфіковані
консультації
Краща
ціна

Про нас

Інтернет-магазин фанери OSB, QSB плит в Києві і Україні

Наша компанія “Single Industrial Systems of Ukraine” («SISU») – “Єдині Промислові Системи України” є молодим і динамічно розвивається з 2012 року. Ми займаємося імпортом сучасних, і таких необхідних у будь-якому будівництві матеріалів, – OSB, QSB и фанеры: з поліпшеними якостями водонепроникності, біологічної стійкості і міцності. Ми пропонуємо нашим клієнтам краще співвідношення - ціна-якість і, як правило, якість вище ціни.

Взаємодія компанії з клієнтами

Завдяки налагодженим постачання матеріалів безпосередньо від кращих виробників світу, ми можемо пропонувати своїм клієнтам плити OSB, QSB і фанеру найкращої якості, яке можливо на сьогоднішній день. А ціни на пресовані плити, які ми пропонуємо своїм клієнтам і партнерам робить нашу компанію лідером галузі, а також справжньою знахідкою для великих будівельних компаній і роздрібних покупців. Ми завжди раді співпраці і з радістю розповімо вам про реалізованої нами продукції, допоможемо зробити вибір. Проконсультуємо з приводу застосування того чи іншого виду плит. Адже саме від цього залежить в подальшому комфорт вашого офісу або будинку.

Що ви отримуєте при співробітництві з компанією «SISU»

Якісну продукцію. Ми здійснюємо продаж фанеру і плит OSB, QSB  від провідних виробників.

Індивідуальний підхід. За кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, тому з будь-яких питань ви можете звернутися саме до нього.

Низькі ціни. Ми працюємо безпосередньо з постачальниками & ndash; абсолютно прозоре ціноутворення.

Кваліфіковані консультації. Компанія «SISU» за роки свого існування стала одним з лідерів ринку даного сегмента продукції, а потім ми знаємо про фанері, плитах OSB, QSB буквально все і зможемо проконсультувати вас по використанню та монтажу реалізованих матеріалів.

Довгострокове співробітництво. Ми цінуємо кожного клієнта, і тому орієнтуємося на довгі партнерські відносини, пропонуючи гнучкі системи знижок постійним клієнтам.

Ви вже визначилися з вибором

Якщо ви твердо вирішили співпрацювати   з нами, ми завжди раді стати вашими партнерами. Одного разу замовивши у нас матеріал, ви переконаєтеся, що кращої якості вам не знайти. Тому якщо ви будуєте будинок і хочете, щоб він був надійним, якісним, теплим і захищав від шуму – тоді плити OSB, QSB і фанера – відмінний варіант для реалізації вашої мрії.

Компанія «SISU» – це Ваш надійний партнер в поставках пресованих плит і фанери від кращих виробників Європи за ціною, яка обов'язково Вам підійде.

Ми чекаємо ваш дзвінок!

Зв'яжіться з нами за вказаними телефонами і наші фахівці дадуть відповідь на всі Ваші запитання, розвіють сумніви і приймуть Ваше замовлення.

(044) 205-12-13; (044) 205-12-07; +38 (050) 4-509-509;  +38 (063) 495-40-90